Z vaší země není možné zadat novou objednávku. United States
Kategorie
200836
Nový produkt
Akumulátor, akubox 12V / 7Ah s LED indikátory a dvěma výstupy 18 V a 6 V.
1 Položka ks
ihned k dodání
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti:
Nejdůležitější údaje:
Podrobný popis:
Akumulátor dodává energii pro provoz čerpadla, při krátkodobém zhoršení světelných podmínek v průběhu dne a pro provoz čerpadla po setmění. Délka provozu po setmění závisí na kvalitě nabití baterie v průběhu dne.
Vestavěný akumulátor je dobíjen prostřednictvím připojeného solárního modulu. Kvůli prodloužení životnosti akumulátoru dochází k nabíjení efektivním, ale zároveň šetrným způsobem.
Obnovení provozu po úplném vybití baterie, se po obnovení nabíjecího procesu (ráno) a dosažení optimálního nabíjecího napětí na baterii se ještě po dobu 30 min baterie dobíjí tzv. "vyrovnávacím" napětím. Tento proces je indikován prostřednictvím blikající LED diody. Teprve poté, co je tento proces dokončen je zpuštěn provoz čerpadla.
Bateriový box má 2 výstupy. Výstup čerpadla může pracovat v nepřetržitém nebo časovém provozu. V režimu časovače je výstup aktivován na 10 minut každých 50 minut. Tato funkce je užitečná zejména ve dnech s malým slunečním svitem. Bateriový box nesmí být ponechán na prudkém slunci nebo ve vodě, je navržen tak, aby byl odolný proti stříkající vodě.
Technická data:
© 2014 BTGreen / design and code PrestaProfi